OPÁLENÍ NA IBIZE JEN 10 Kč / min!

Naše SOLÁRIUM ERGOLINE 600 turbo, kterému jsme dali jméno IBIZA :-)

Otevírací doba solarium Ládví:

  • Partyfit Ládví Po – Čt 8:30-10:30 a 15:00-21:00, Pá 8:30-10:30 a 15:30-18:30, So 8:30-12:00, Ne 15:30-19:30.

Moudra…

Opálení ke kráse jistě patří. Sami jsme si vyzkoušeli opalování vs. opálení na soláriích. V čem je rozdíl ? Není takový rozdíl v typové řadě solária (počet trubic), ale v jakém stavu trubice jsou. Běžně se u nás v centrech zastavují klientky, které pravidelně dochází na solárium do jiného centra na 20-25 min. a totéž požadují od nás. Naštěstí je vždy přemluvíme na 12-15 min. a samy se pak diví, že výsledek i přes kratší dobu je daleko výraznější.  Pokud tedy chodíte na nejvyšší typovou řadu pravidelně na 20 min. a více, věřte, že je něco špatně. Pokud přijdete do našich center a postupně budete přidávat délku opálení (začínáme na 8-10. minutách) dlouhotrvající opálení se dostaví po 4 a více návštěvách. Výběr speciálních krémů je samozřejmostí, Jakékoli dotazy Vám zodpoví Veronika v Partyfitu Ládví. Vždy se raději informujte o volném termínu solária tel/sms/mailem či osobně.

Jak se správně opalovat ? Je opalování zdravé či nikoliv? Vše záleží na míře, s jakou tak činíme. Mírné opalování je zdravé a prospěšné, protože vytváří pro dobré zdraví nezbytný Vitamin D. Naopak spálení kůže a nadměrné opalování může kůži poškodit. Proto je vždy důležité se za každou cenu vyvarovat spálení kůže. A naopak, opalovat se mírně – tak, aby tělo získalo dostatečné množství Vitaminu D pro naše zdraví a Vy nádherné jemné opálení.

Ať již jste se rozhodli načerpat vitamin D, prodloužit si bronzové opálení z léta, připravit se na nápor slunečních paprsků na exotické dovolené či na zimní dovolené na horách nebo pod dozorem profesionálů získat příjemnější vzhled pro obchodní jednání, rady pro nováčky přijdou zaručeně vhod každému.

Mějte na paměti, že SOLÁRIUM = SLUNÍČKO. Neexistuje žádný rozdíl mezi UV zářením ze sluníčka a ze solária, proto se v soláriu opalujte stejně zodpovědně jako na sluníčku. Správné je pravidelné rozumné opalování na málo minut. Vyvarujte se za každou cenu spálení kůže!