PARTYFIT U MOŘE

Turecko 2Pojeďte s dobrou partou strávit parádní dovolenou na krásnou tureckou riviéru. Čeká nás týden dopoledního a odpoledního cvičení s Vašimi oblíbenými instruktory, kteří, když nás budou moc prohánět, tak je utopíme :D :D :D  Čeká nás spousta zážitků a výletů po okolí, spousta koupání, opalování i lenošení.

Toto krásné místo jsme pro Vás nevybrali náhodou, sami jsme tu trávili dovolené a rádi se sem vracíme. Připomínalo nám to atmosférou a službami i mimo hotel spíše Francii,  rozhodně zapomeňte na otravování turistů, které znáte třeba z Egypta. Alanye je příjemné město, ve kterém se budete cítit jako doma. Zájezd jsme připravili s přední cestovní kanceláří CK Blue Style za skvělou cenu 16500 Kč all-inclousive v hotelu Turtas.

Vybrali jsme pro Vás Velmi oblíbený hotel s přátelskou atmosférou leží přímo u pláže. Komplex poskytuje servis jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry. Nechybí zde ani široké spektrum nejrůznějších sportovních aktivit pro děti i dospělé a pestrá nabídka vodních sportů na pláži.

  • Restaurace, kavárny, bary a obchůdky cca 250 m
  • Městečko Konakli cca 250 m
  • Centrum Alanye cca 12 km
  • Autobusová zastávka přímo u hotelu
  • Letiště Antalya cca 115 km

Rezervujte si prosím Vaše místa včas na leto@partyfit.cz / 606 859 585 u Kačky v Karlíně, nebo kterékoli recepci Partyfitu. Počet míst je omezen a v tuto chvíli je vyprodáno 50% míst. Pro rezervaci složte zálohu 5.000 Kč do 20.8.2018 na kterékoli recepci Partyfit.

Těšíme se na Vás :) Filip, Gabča a nejlepší cvičitelé

 

Club-Turtas-BEACH Club-Turtas-OVERVIEW Club-Turtas-POOLS Club-Turtas-COOKS Club-Turtas-RESTAURANT-TERRACE Club-Turtas-RESTAURANT Club-Turtas-ROOM Club-Turtas-MAIN-02