FAQ – časté otázky

Pro koho je cvičení určeno?

Pro všechny bez omezení pohlaví, věku, fyzické zdatnosti. Lekce nejsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Zkusit to může opravdu každý.

Zvládnu to i já bez fyzičky a zkušeností?

Ano určitě, je to individuální a každý může kdykoli odpočívat, není do ničeho nucen. Profesionální cvičitelé rádi poradí a vysvětlí. Nemusíte se ničeho bát, prostě přijďte a uvidíte, že je to tak.

Chci zhubnout, které cvičení zvolit?

Doporučujeme kombinaci alespoň dvou cvičení a to jedno H.E.A.T. program či Zumba a toto kombinovat s posilováním bříško-nohy-zadeček. Je to vždy kombinace spalovacích lekcí s tvarováním a posilováním svalstva. Samozdřejmě záleží i na člověku jaký má jídelníček a popřípadě i zde provést změny. Hlavní je se odhodlat a přijít k nám, společně to určitě zvládneme.

Nebudu si připadat mezi ostatními trapně?

Nikoli, tyto moderní typy cvičení jsou kolektivní, ale přesto velmi individuální a vždy je to jen o Vás. Člověk je tam sám za sebe, ale přitom podporován a veden davem a cvičitelem. Každý si jde za svým cílem.

Jsem sportovec, nebude to pro mě málo?

Určitě budete spokojeni a i od nás budete odcházet příjemně naladěni a unaveni. Ač to zní až nudně, že se jedná o chůzi, tanec, Hot Jógu či jiné cvičení, tak věřte, že tyto cvičení opravdu nejsou nudná ani všední.

Co potřebuji sebou na lekci?

Určitě si nezapomeňte pohodlné a sportovní boty, které jsou základem. Pak oblečení dle vašeho uvážení, v čem se cítíte dobře. Doporučujeme spíše kratší kalhoty (tříčtvrťáky, kraťasy ) a tílko či volné tričko. Dále je zapotřebí ručník a samozdřejmě nápoj, ale ten si u nás můžete koupit jako i další doplňky – carnitin drink, carniform, proteinové tyčinky…

Musím mít zakoupenou pemanentku, když chci rezervaci?

Permanentku nemusíte mít pro uskutečnění rezervace. Je dobré si prvně cvičení vyzkoušet a poté si permanentku zakoupit, lekce jsou pak výhodnější (viz. ceník).

Jakým způsobem si mohu hodinu rezervovat?

Při zakoupení permanentky přes www rezervace, jinak telefonicky, smskou, mailem, osobně, je to jen na Vás…

Rezervujte si své lekce i jako náhradníci

Je Vaše lekce plná? Rezervujte jako náhradník, téměř vždy se za týden posune pořadí i o 20 zákazníků před Vámi…

Jak funguje hlídání dětí ?

Hlídání dětí rezervujte spolu s rezervací lekce cvičení. O děti se stará proškolený personál, děti jsou pod dohledem v dětském kotuku.

Pokud máte jakékoli další dotazy, prosím kontaktujte nás
Team Partyfit