Uzavření provozovny Evropská Praha 6 k 28.2.2014

Z důvodu nutnosti ukončení činnosti Heat centra Evropská na Praze 6 ke dni 28.2. 2014 je nyní pozastaveno dobíjení veškerých permanentek na této provozovně. Do 28.2.2014 mají možnost klienti na této provozovně čerpat předplacených služeb (čerpání vloženého kreditu), po tomto termínu nevyčerpané služby budou mít možnost vyčerpat jen na ostatních pobočkách Partyfitu a to nejen Heat, ale i TRX, Hot Jóga, Bříšní pekáč aj. s datem platnosti původně sjednaným. V případě nejasností nás prosím kdykoli kontaktujte na e-mailu evropska@partyfit.cz, příp. 602 282 550

!!! Doplňující informace pro klienty k ukončení činnosti na Evropské !!!

Vážení klienti, vzhledem k neustále se množícím „nepřesným“ informacím o důvodu ukončení naší provozovny na Evropské, jsme nuceni uvést věci na pravou míru. Jednali jsme s novým provozovatelem o plynulém pokračování provozu. Ten však nebyl ochoten akceptovat klientská předplatná (jak to učinil PartyFit při přebírání centra vloni).

Abychom mohli dostát svým závazkům vůči našim klientům, požadovali jsme držení centra do konce března, aby vše proběhlo hladce a k oboustranné spokojenosti. V tom nám bohužel nebylo vyhověno a byli jsme donuceni k ukončení činnosti k 28. 2. 2014.

Toto vysvětlení uveřejňujeme z důvodu oboustranného seriózního přístupu k informacím.

Děkujeme za pochopení a budeme se i nadále těšit na Vaši přízeň.

PartyFit