PŘÍMĚSTSKÝ POHYBOVÝ TÁBOR 5 DNÍ – 5 SPORTŮ 2020 V PRODEJI !

Letos opět pořádáme jeden z nejaktivnějších příměstských táborů v Praze se sportem a koupáním “PĚT DNÍ – PĚT SPORTŮ”.

 Potřebujete o prázdninách v klidu pracovat a vašim dětem chcete zajistit všestranný pohyb ? Tak si neváhejte rezervovat jeden ze 6 letních termínů.


Spolupracujeme se sportovními středisky a nabízíme širokou škálu sportovního zázemí. Letos se aktuálně děti mohou těšit na plážový volejbal, minigolf, fotbalgolf, stolní tenis, tenisový trenažér, bazén a spoustu dalších sportů. Při nepřízni počasí zajistíme taneční lektory a lektory Jumpingu. K dispozici máme hřiště pro veškeré míčové hry. Samozřejmě spolupracujeme s oběma centry Partyfit v Karlíně a na Ládví.

2. turnus 13. – 17. 7., 3 turnus 20. – 24. 7., 4.  turnus 27. 7. – 31. 7., 5. turnus 3. – 7. 8., 6. turnus 10. – 14. 8., 7. turnus 17. – 21. 8.

Minulý rok jsme si společně vyzkoušeli kola, koloběžky, plavání, tenis, trampolínky, golf, malovali jsme, chodili na procházky, hráli jsme hry a soutěžili. Samozřejmě jsme připraveni na zvýšená hygienická pravidla.

Rezervace a informace

Veškeré informace ohledně táborů Vám rádi poskytneme na našich pobočkách Karlín – Kačka a Janča tel. 606 859 585, mail: karlin@partyfit.cz a Ládví – Zuzka 725 940 940, mail: ladvi@partyfit.cz

Cena – 3900 Kč/5 dní

Nevratná záloha 1000 Kč je splatná spolu s odevzdáním přihlášky na našich recepcích v Karlíně a na Ládví. Doplatek do 15.5. 2020

Příchod a odchod dětí

Příchod dětí je každý den v 7:30 – 8:00 na obě naše pobočky Partyfitu. Vyzvednutí dětí je možné 16.30 – 17.00.

Program

Naučíme vaše děti základy mnoha sportů, vyzkoušíme si plavání, golf, tenis, jumping, beach volejbal, Program vždy přizpůsobíme počasí a věkovému složení a potřebám dětí.

Strava

2x denně zdravá svačinka plná vitamínů a energie, oběd, sladké odměny a pitný režim po celý den je samozřejmostí.

Po celých 5 dní se o vaše děti bude pečlivě starat proškolený personál i rozmazlovací tetičky :-) Těšíme se, že si opět užijeme spoustu zábavy v přátelské atmosféře a že zažijeme aktivní léto s Partyfitem :-)

Při všech činnostech reagujeme na změny počasí, aktuální zájmy a stupeň únavy dětí. Sportovní aktivity lze podle potřeby doplnit nebo změnit. Naším cílem je vždy postupovat v souladu s potřebami dětí.

POZOR MÍSTEČKA SE RYCHLE PLNÍ