FAQ – časté otázky

Jak se rezervovat na lekci?

Na každou lekci musíte vytvořit rezervaci ( telefonicky, mailem, sms, osobně, online). První rezervaci musíte vytvořit přes recepční, po zakoupení permanentky můžete již rezervovat v systému. Registraci nelze vytvořit online.

Pro koho je cvičení určeno?

Pro všechny bez omezení pohlaví, věku, fyzické zdatnosti. Lekce nejsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Zkusit to může opravdu každý.

Zvládnu to i já bez fyzičky a zkušeností?

Ano určitě, je to individuální a každý může kdykoli odpočívat, není do ničeho nucen. Profesionální cvičitelé rádi poradí a vysvětlí. Nemusíte se ničeho bát, prostě přijďte a uvidíte, že je to tak.

Chci zhubnout, které cvičení zvolit?

Doporučujeme kombinaci alespoň dvou cvičení a to jedno H.E.A.T. program či Zumba a toto kombinovat s posilováním bříško-nohy-zadeček. Je to vždy kombinace spalovacích lekcí s tvarováním a posilováním svalstva. Samozdřejmě záleží i na člověku jaký má jídelníček a popřípadě i zde provést změny. Hlavní je se odhodlat a přijít k nám, společně to určitě zvládneme.

Nebudu si připadat mezi ostatními trapně?

Nikoli, tyto moderní typy cvičení jsou kolektivní, ale přesto velmi individuální a vždy je to jen o Vás. Člověk je tam sám za sebe, ale přitom podporován a veden davem a cvičitelem. Každý si jde za svým cílem.

Jsem sportovec, nebude to pro mě málo?

Určitě budete spokojeni a i od nás budete odcházet příjemně naladěni a unaveni. Ač to zní až nudně, že se jedná o chůzi, tanec, Hot Jógu či jiné cvičení, tak věřte, že tyto cvičení opravdu nejsou nudná ani všední.

Co potřebuji sebou na lekci?

Určitě si nezapomeňte pohodlné a sportovní boty, které jsou základem. Pak oblečení dle vašeho uvážení, v čem se cítíte dobře. Doporučujeme spíše kratší kalhoty (tříčtvrťáky, kraťasy ) a tílko či volné tričko. Dále je zapotřebí ručník a samozdřejmě nápoj, ale ten si u nás můžete koupit jako i další doplňky – carnitin drink, carniform, proteinové tyčinky…

Musím mít zakoupenou pemanentku, když chci rezervaci?

Permanentku nemusíte mít pro uskutečnění rezervace. Je dobré si prvně cvičení vyzkoušet a poté si permanentku zakoupit, lekce jsou pak výhodnější (viz. ceník).

Rezervujte si své lekce i jako náhradníci

Je Vaše lekce plná? Rezervujte jako náhradník, téměř vždy se za týden posune pořadí i o 10 zákazníků před Vámi… pošleme Vám sms.

Jak funguje hlídání dětí ?

Hlídání dětí rezervujte spolu s rezervací lekce cvičení. O děti se stará proškolený personál, děti jsou pod dohledem v dětském kotuku. Hlídání dětí je pouze na Ládví, po-pá u lekcí v 9h. Hlídání se musí objednat min. 24h předem.

Pokud máte jakékoli další dotazy, prosím kontaktujte nás
Team Partyfit